Home » Reizen » Baltische Staten & Finland, 20 dagen
Duur
20 dagen
Over deze reis
Op deze afwisselende rondreis reizen we door de drie Baltische Staten en Finland, waarbij we onderweg genieten van heel veel cultuur en een ongerepte natuur. De steden zouden zo het decor van een fantasy-, ridder- of sprookjesfilm kunnen zijn. In Litouwen struinen we door een uniek duingebied op de Koerische landtong, in Letland bezoeken we het idyllische rivierdal van de Gaujas en op het prettige Estse eiland Saaremaa genieten we van de dichte bossen en vooral van de stilte. Ook brengen we een bezoek aan de hippe hoofstad van Finland, Helsinki. We nemen een duik in de Oostzee bij Hanko en eindigen de reis in de oudste stad van Finland: Turku.
Waan je in het decor van een fantasy-, ridder- of sprookjesfilm
Laat je verrassen door de eeuwenoude steden Vilnius, Riga en Tallinn
Geniet van de natuur en idyllische vissersdorpjes op het eiland Saaremaa
Korte strandstop in Hanko aan de Oostzee
Inbegrepen & faciliteiten
Vlucht inbegrepen
Veelgestelde vragen
Hoe lang duurt Baltische Staten & Finland, 20 dagen?+
Deze singlereis duurt 20 dagen. Vertrek en aankomst worden bij boeking definitief vastgesteld.
Is dit een speciale singlereis voor solo reizigers?+
Ja. Baltische Staten & Finland, 20 dagen is een groepsreis specifiek bedoeld voor singles en solo reizigers. Je reist samen met andere alleenstaanden onder begeleiding van een reisleider of host van Djoser.
Is de vlucht inbegrepen?+
Ja, de vlucht is inbegrepen in de prijs vanaf €2.795.
Hoe boek ik Baltische Staten & Finland, 20 dagen?+
Klik op de knop "Boek bij Djoser" rechts. Je wordt direct doorverwezen naar de officiële boekingspagina waar je de reis kunt reserveren.
Wat is de annuleringsregeling?+
Annuleringsvoorwaarden worden bepaald door Djoser. Je vindt de exacte regels op de boekingspagina vóór bevestiging. Wij raden een annuleringsverzekering aan.